ADPUTARE AWC #01 - Descoperiți secretele artefactelor noastre - Raging Heroes
0

Coșul tău este gol

decembrie 05, 2020 4 Min Citește 2 Comentarii

Artefactele minunelor trecute sunt cele mai uimitoare obiecte ale acestei colecții de Crăciun. 

Mecanismul și ornamentele lor vă vor emoționa imaginația și vă vor uimi prietenii. 

Dacă sunteți un maestru al jocului, jucătorii dvs. vor iubi absolut atunci când le veți oferi obiecte magice adevărate cu care să le examinați și să vă jucați. Și pentru toți cei care iubesc fantezia și magia, aceste obiecte unice vor face piese de decorare a casei absolut unice. Au copii în jur? Pur și simplu vor fi fascinați de aceste obiecte uimitoare dintr -o altă perioadă. 

Să descoperim care este puterea fiecăruia!

 

 

Sfera credinței infinite

(Obiectiv de întindere - pentru a fi dezvăluit)

Prin aventurile voastre ca vrăjitor, veți întâmpina multe provocări și veți avea nevoie de o credință puternică în propriul destin pentru a vă confrunta cu greutățile căii magiei. Pe măsură ce sfera credinței infinite se desfășoară în mâinile tale, poți simți îngerii din interior restabilind credința ta în propria ta putere și soartă. Folosiți -l pentru a vă menține zarurile și binecuvântarea sferei vă va aduce rulourile potrivite și salvați atunci când aveți nevoie de mult.

 

Discuri de secrete de neatins

 

Cyphers și enigme sunt prin ce vrăjitorul studiat trece zilnic, încercând să decodeze textele antice și cunoștințele ascunse. Discurile de secrete de neîncrezător vă vor ajuta în această sarcină delicată, deoarece mecanismele sale de rotire vor dezvălui adevăratul sens al mesajelor codificate sau vă vor ajuta să creați unele singuri.

 

Orrery -ul

(Obiectiv de întindere - pentru a fi dezvăluit)

În calitate de vrăjitor, nu puteți rămâne fără cunoștință de mari evenimente cosmice, conjuncții planetare și alte fenomene ale cerului. Acesta este motivul pentru care fiecare magician învață să folosească o orrică, precum și multe alte instrumente astronomice. Acesta afișează frumos mișcările mai multor planete și este frumos ornamentat cu detalii uimitoare, cum ar fi gravura complexă, susținerea structurilor castelului și multe altele ...

 

Floare magică de îngheț

 

Întotdeauna ai nevoie de o zâne alături de tine! Floarea magică de îngheț este un artefact unic care deține și protejează o zână de zăpadă. Întoarceți -și baza de rotație și floarea superb ornamentată își va desfășura petalele, dezvăluind o mică zână de zăpadă gata să -și dea vrăjitorul la tine. 

 

Orbul secretelor

 

Menținerea ingredientelor de vrajă în siguranță nu este întotdeauna o sarcină ușoară. Orbul Secretului este un pandantiv discret asemănător cu bijuteriile în interiorul căruia puteți stoca condimente fermecate, pulberi magice, fire de vârstă, praf de zână și alte componente delicate și mici. Este uimitor gravat și se deschide ca un fruct pentru a dezvălui ușile de capcană glisante care vă vor ține în siguranță ingredientele prețioase.
Sanctuarul în miniatură

 

Maestrul Vrăjitori de mare abilitate și experiență tind să acumuleze o gamă vastă de cărți, obiecte și suluri care le oferă puteri imense. Dar când se află în mers, este imposibil să accesăm aceste resurse vitale. Atunci când folosesc sanctuare în miniatură: micul turn din glob este o manifestare a propriei case. Proiecându -se astral în interiorul turnului, ei pot accesa toate bunurile pe care au fost forțate să o lase în interiorul zidurilor de protecție ale turnului vrăjitorilor lor. Întoarceți baza orbului și urmăriți vițele și copacii cochiliei orbelor deschise pentru a dezvălui castelul în miniatură din interior.

 

Orbul de spini

 

Indiferent dacă aveți nevoie de o gardă de corp sau de cineva care să vă ajute să transportați cadouri celor pe care îi iubiți, Orb of Thorns poartă un tutore puternic care va veni în ajutorul vostru în momentele de nevoie. Întoarceți-vă la baza Orbului și vedeți că tracerea gotică se desprind pentru a dezvălui un puternic-creier cadou!

 

Labirintul dexter

 

Când creierul tău este plin de vrăji complicate și formule provocatoare, ai nevoie de un instrument pentru a extrage dezordinea care obstrucționează calea gândurilor tale vrăjitoare. Acest mic labirint magic va face doar asta: pe măsură ce ghidați mingea mică prin capcanele și circonvoluțiile labirintului, veți simți că creierul dvs. devine mai clar, deoarece puterea magică a mingii rulante îndepărtează tot rău. Labirintul funcționează și mai bine atunci când îți aduci propria marmură metalică.

 

Rodul unor poțiuni infinite

(Obiectiv de întindere - pentru a fi dezvăluit)

 

Adesea este important să vă ascundeți cele mai prețioase avantaje sub o pretenție comună. Un obiect de zi cu zi este perfect pentru asta. Și acesta este exact rolul fructelor poțiunilor infinite. La exterior, arată la fel ca un fruct. În interior ... ei bine, arată și ca un fruct! Dar fiecare felie este, de fapt, o mică sticlă care conține poțiunea potrivită pentru a vă scoate din calea rău în ultimul moment.

 

Mesajele secretelor zburătoare

Unele mesaje sunt prea prețioase pentru a fi trimise fără o formă de protecție. Aceste chei magice fluture sunt făcute doar pentru asta: țineți -le aripile de sus în mâna stângă și răsuciți aripile de jos cu mâna dreaptă. Nu, nu îi vei răni, promite! Odată ce sunt încheiate în mod corespunzător, așezați -le între cele două pagini ale cardului pliat pe care ați scris mesajul dvs. Apoi, dați cardul persoanei potrivite: cheia fluturelui va lua zborul, surprinzând receptorul cărții, eliminând instantaneu orice vraja pe care ar fi putut -o pregăti.
Pentru a reuși această vrajă, va trebui să aduceți benzi de cauciuc și clipuri de hârtie.

 

Comparație de mărime

Unul dintre aspectele minunate ale imprimării 3D este că puteți redimensiona orice la dimensiunea dorită. Dacă vă gândiți la asta, este cu adevărat o fază de magie pură. Așadar, dacă doriți să vă redimensionați sanctuarul în miniatură, astfel încât să nu mai fie o miniatură ... este posibil!

Cu toate acestea, fișierele noastre vin cu o dimensiune specifică de imprimare. Am încercat să venim cu ceva care ar fi un echilibru bun între nevoia unor obiecte de a fi mari și limitările imprimantelor de casă. Puteți modifica întotdeauna dimensiunea fiecărui fișier pentru a se potrivi mai bine nevoilor dvs. Cu toate acestea, fiți conștienți de faptul că cele mai complexe mecanici precum balamalele și angrenajele ar putea înceta să funcționeze dacă le imprimați la o dimensiune diferită (în special mai mică).

Iată o imagine de comparație a mărimii pentru a vă ajuta să vă organizați și să faceți o cameră corespunzătoare pe rafturile vrăjitorului dvs. pentru a stoca și afișa noile bunuri:

 

 


2 Răspunsuri

Kay Prins
Kay Prins

decembrie 06, 2020

Please, to what print bed size will the files be cut to print at the size suggested in this update?

Daniel Evanson
Daniel Evanson

decembrie 05, 2020

Will any of the Angles (or other figures) be able to be tree toppers? Is there a base or something that could let them stand on top of a tree?

Lasa un comentariu


De asemenea, în Un Crăciun al Vrăjitorilor - Actualizări

AWC Update #25 – A Magical Christmas Painting Competition
APDUCAȚIA AWC #25 - O competiție magică de pictură de Crăciun

decembrie 17, 2020 1 Min Citește 1 cometariu

În parteneriat cu MyMiniFactory găzduim o competiție de tipărire și vopsea de Crăciun pentru o șansă de a câștiga 1 din 5 premii incredibile, inclusiv imprimante 3D de la Phrozen!
Citeşte mai mult
AWC Update #24 - Our Team Have Been Casting 'Mend'
AWC Update #24 - Echipa noastră a aruncat „Mend”

decembrie 16, 2020 1 Min Citește

Echipa noastră a lucrat cu echipajul la MyMinifactory Pentru a rezolva problemele lor cu unele dintre fișierele corupte și structura lipsă.
Citeşte mai mult
AWC Update #23 - File Issues
APDUCAȚIA AWC #23 - Probleme de fișier

decembrie 14, 2020 1 Min Citește

În weekend am primit întrebări în grupul nostru de Facebook care ne -au făcut conștienți de câteva probleme neașteptate.
Citeşte mai mult

x