AWC -update #01 - Ontdek de geheimen van onze artefacten - Raging Heroes
0

Je kar is leeg

december 05, 2020 5 Min gelezen 2 Opmerkingen

De artefacten van vervlogen wonderen zijn de meest verbazingwekkende objecten van deze kerstcollectie. 

Hun mechanisme en ornamenten zullen je verbeelding opwinden en je vrienden verbazen. 

Als je een spelmeester bent, zullen je spelers absoluut geweldig vinden als je ze echte magische objecten geeft om mee te onderzoeken en mee te spelen. En voor iedereen die van fantasie en magie houdt, zullen deze unieke objecten absoluut unieke stukken thuisdecoratie maken. Kinderen in de buurt? Ze zullen gewoon gefascineerd zijn door deze verbazingwekkende objecten uit een andere keer. 

Laten we ontdekken wat de kracht van elk is!

 

 

De sfeer van oneindig geloof

(Stretch -doel - om te worden onthuld)

Door je avonturen als een tovenaar, zul je vele uitdagingen tegenkomen en zul je een sterk geloof in je eigen bestemming nodig hebben om de ontberingen van het pad van magie onder ogen te zien. Terwijl de sfeer van het oneindige geloof zich in uw handen ontvouwt, kunt u de engelen voelen die uw geloof in uw eigen kracht en lot herstellen. Gebruik het om je dobbelstenen vast te houden en de zegen van de bol zal je de juiste rollen en redden brengen als je veel nodig hebt.

 

Schijven van onbreekbare geheimen

 

Cyphers en enigma's zijn wat de studerende tovenaar elke dag doorloopt en probeert oude teksten en verborgen kennis te decoderen. De schijven van onbreekbare geheimen helpen u in deze delicate taak, omdat de roterende mechanismen de ware betekenis van gecodeerde berichten zullen onthullen of u helpen zelf te maken.

 

De orrery

(Stretch -doel - om te worden onthuld)

Als tovenaar kunt u niet op de hoogte blijven van grote kosmische gebeurtenissen, planetaire conjuncties en andere fenomenen van de lucht. Dit is de reden waarom elke goochelaar leert om een ​​orrerie te gebruiken, evenals vele andere astronomische hulpmiddelen. Deze toont prachtig de bewegingen van verschillende planeten en is prachtig versierd met geweldige details, zoals ingewikkelde gravure, ondersteunende kasteelstructuren en meer ...

 

Magische vorstbloem

 

Je hebt altijd een fee nodig aan je zijde! De magische vorstbloem is een uniek artefact dat een sneeuwfee vasthoudt en beschermt. Draai de rotatiebasis en de uitstekende versierde bloem zal zijn bloemblaadjes inzetten, waardoor een kleine sneeuwfee wordt onthuld om haar toverstok naar je toe te zwaaien. 

 

De bol van geheimen

 

Uw betovering van de ingrediënten veilig houden is niet altijd een gemakkelijke taak. De Orb of Secret is een discrete juweelachtige hanger waaraan je betoverde kruiden, magische poeders, weerwolfharen, sprookjesstof en andere delicate en kleine componenten kunt opslaan. Het is ongelooflijk gegraveerd en opent als een vrucht om schuifdeuren te onthullen die je kostbare ingrediënten veilig houden.
Het miniatuurreservaat

 

Master Wizards of grote vaardigheden en ervaring hebben de neiging om een ​​breed scala aan boeken, objecten en rollen te verzamelen die hen enorme krachten geven. Maar wanneer onderweg is, is het onmogelijk om toegang te krijgen tot deze vitale bronnen. Dat is wanneer ze miniatuur heiligdommen gebruiken: de kleine toren in de wereld is een manifestatie van hun eigen huis. Door astraal te projecteren in de toren, hebben ze toegang tot alle bezittingen die ze zijn gedwongen om binnen de beschermende muren van de toren van hun tovenaars te laten. Draai de basis van de bol en kijk hoe de wijnstokken en bomen van de schaal van de orbs worden geopend om het miniatuurkasteel erin te onthullen.

 

De bol van doornen

 

Of je nu een lijfwacht of iemand nodig hebt om je te helpen geschenken te dragen aan degenen van wie je houdt, de Orb of Thorns draagt ​​een krachtige voogd die je hulp zal komen in tijden van nood. Draai gewoon de basis van de bol en zie het gotische maaswerk uit elkaar komen om een ​​krachtige cadeau-bringer te onthullen!

 

Het doolhof van het behendige

 

Wanneer je hersenen vol zijn met gecompliceerde spreuken en uitdagende formules, heb je een hulpmiddel nodig om de rommel te extraheren die het pad van je tovenaars gedachten belemmert. Dit magische kleine doolhof zal precies dat doen: terwijl je de kleine bal leidt door de vallen en de circondomuties van het doolhof, voel je je hersenen duidelijker worden naarmate de magische kracht van de rollende bal al het slechte wegneemt. Het doolhof werkt nog beter als je je eigen kleine metalen marmer meeneemt.

 

De vrucht van oneindige drankjes

(Stretch -doel - om te worden onthuld)

 

Het is vaak belangrijk om uw kostbare voordelen te verbergen onder een gemeenschappelijke gedaante. Daar is een alledaags object perfect voor. En dat is precies de rol van de vrucht van oneindige drankjes. Aan de buitenkant ziet het eruit als een vrucht. Aan de binnenkant ... nou ja, het ziet er ook uit als een vrucht! Maar elk plak is in feite een flesje dat het juiste drankje bevat om je op het laatste moment uit de weg te halen.

 

De berichten van vliegende geheimen

Sommige berichten zijn te kostbaar om te worden verzonden zonder enige vorm van bescherming. Deze magische vlindertoetsen zijn daarvoor gemaakt: houd hun bovenste vleugels in je linkerhand en draai hun onderste vleugels met je rechterhand. Nee, je zult ze geen pijn doen, beloof je! Zodra ze goed zijn beland, leg je ze tussen de twee pagina's van de gevouwen kaart waarop je je bericht hebt geschreven. Geef de kaart vervolgens aan de juiste persoon: de vlindersleutel zal vluchten, verrassend de ontvanger van de kaart, die onmiddellijk elke spreuk die hij of zij heeft voorbereid, verbiedt.
Om deze spreuk te slagen, moet je rubberen bands en papieren clips meenemen.

 

Vergelijking van de maat

Een van de prachtige aspecten van 3D -printen is dat u het formaat van alles kunt wijzigen met de gewenste grootte. Als je erover nadenkt, is het echt een prestatie van pure magie. Dus als u het formaat van uw miniatuurreservaat wilt wijzigen, zodat het geen miniatuur meer is ... dat is mogelijk!

Onze bestanden worden echter geleverd met een specifieke afdrukmaat. We hebben geprobeerd iets te bedenken dat een goede balans zou zijn tussen de noodzaak voor sommige objecten om groot te zijn en de beperkingen van thuisprinters. U kunt altijd de grootte van elk bestand wijzigen om beter aan uw behoeften te voldoen. Houd er echter rekening mee dat de meest complexe mechanica zoals scharnieren en versnellingen kunnen stoppen met werken als u ze op een andere grootte afdrukt (vooral kleiner).

Hier is een grootte -vergelijkingsafbeelding om u te helpen organiseren en de juiste ruimte in de planken van uw wizard verblijfplaats te maken om uw nieuwe bezittingen op te slaan en weer te geven:

 

 


2 Antwoorden

Kay Prins
Kay Prins

december 06, 2020

Please, to what print bed size will the files be cut to print at the size suggested in this update?

Daniel Evanson
Daniel Evanson

december 05, 2020

Will any of the Angles (or other figures) be able to be tree toppers? Is there a base or something that could let them stand on top of a tree?

laat een reactie achter


Ook in De kerstmis van A Wizards - Updates

AWC Update #25 – A Magical Christmas Painting Competition
AWC Update #25 - Een magische kerstschilderwedstrijd

december 17, 2020 1 Min gelezen 1 Opmerking

In samenwerking met MyMinifactory organiseren we een Christmas Bauble Print & Paint -competitie voor een kans om 1 van 5 ongelooflijke prijzen te winnen, waaronder 3D -printers van Phrozen!
Lees verder
AWC Update #24 - Our Team Have Been Casting 'Mend'
AWC Update #24 - Ons team heeft 'Mend' gegoten

december 16, 2020 1 Min gelezen

Ons team heeft met de bemanning gewerkt bij Myminifactory Om hun problemen op te lossen met sommige bestanden die worden beschadigd en de ontbrekende structuur.
Lees verder
AWC Update #23 - File Issues
AWC -update #23 - Bestandsproblemen

december 14, 2020 1 Min gelezen

In het weekend hebben we vragen ontvangen in onze Facebook -groep die ons bewust hebben gemaakt van een paar onverwachte problemen.
Lees verder

x