Eliberarea Patreon a lui May: Explorați tărâmul zeilor și mormintelor - Raging Heroes
0

Coșul tău este gol

mai 05, 2021 2 Min Citește

Explorați tărâmul zeilor și mormintele blestemate cu eliberarea lui Patreon a lui May!

Cea mai recentă lansare de la Heroes Infinite de Raging Heroes ne -a explorat palate și morminte în nisipurile blestemate din Egipt!

Scavengerii și Raiders se uită să -i înlăture pe zei și pe gardienii lor pentru a debloca misterele și comorile păstrate închise!

Disponibil pentru a descărca, imprima, picta și reda chiar acum!

Colecția lui May adaugă o nouă tranșă la creația de mitologie super populară a Heroes Infinite.

Modelele și terenul pentru a rula jocuri într -o realitate alternativă în care zeii plimbă țara și eroii puternici se îndreaptă spre aventuri epice.

Eroii furioși și -au pus stilul unic pe mitologia egipteană pentru o colecție uimitoare înghesuită cu un număr nebun de modele !!

Heroes Infinite de Raging Heroes este condus de comunitatea sa incredibil de emoționată și de susținere! În fiecare lună, ei solicită comunității lor feedback, recomandări și idei cu privire la tipurile de modele pe care doresc să le vadă!

Comunitatea a fost foarte încântată pentru lunile anterioare de mitologie greacă și a solicitat o monitorizare cu egipteni!

Alăturați -vă astăzi comunității noastre Patreon!

Leader și Overlord Tier

Colecția May aduce cu ea unul dintre cele mai mari număr de miniaturi în orice abonament Patreon de la doar 10 dolari.

În nivelul liderului, veți găsi zei egipteni, eroi legendari și monștri epici care să conducă tot felul de aventuri grandioase! Zeii puternici, cum ar fi Ra și Seth, stăpânesc închinătorii lor susținuți de tutorii lor, în timp ce eroii clasici au atacat morminte ascunse pentru a fura comoara și a rupe blestemele antice.

Overlord Tier include, de asemenea, unități uimitoare de trupe, teren modular și o miniatură exclusivă de nivel pentru doar un supliment de 6 dolari! Suficiente modele completează o întreagă armată sau o aventură RPG completă pentru mai puțin decât prețul unei singure miniaturi fizice!

Alăturați -vă astăzi comunității noastre Patreon!


Lasa un comentariu

Comentariile vor fi aprobate înainte de apariție.


De asemenea, în Știri

Welcome to the Realm of Dark Elegance: The Dark Elves Collection
Welcome to the Realm of Dark Elegance: The Dark Elves Collection

noiembrie 27, 2023 5 Min Citește

At Raging Heroes, every army we create starts with carefully chosen ingredients. For the Dark Elves, you've got: Refinement. Elegance. Extreme Evil. Gothic fashion. Japanese Rock bands. Scandinavian fairy tales illustrations from the 19th century. Find out more about your past and future favorites!

Citeşte mai mult
Galactic Glamour Meets Streetwise Attitude: Inside the Sci-Fi Sisters Miniature World
Galactic Glamour Meets Streetwise Attitude: Inside the Sci-Fi Sisters Miniature World

noiembrie 23, 2023 5 Min Citește

Explore the Sci-Fi Sisters range: a unique blend of 16th-century art and modern pop culture in high-quality miniature gaming. Dive into our world of Tarantino-inspired badassery, meeting each character's distinct story and style.
Citeşte mai mult
Unleashing the Jailbirds: When Miniatures Meet Rock 'n' Roll
Dezlănțuirea pușcăriei: Când miniaturile se întâlnesc cu rock 'n' roll

noiembrie 19, 2023 3 Min Citește

Când am conceput prima dată Pușcărie, făceam o armată cu sufletul unui concert rock și gresia unei saga post-apocaliptică. Este pentru cei care doresc să se uite la miniaturile lor și să vadă o trupă de personaje unice de sex feminin!

Citeşte mai mult

x