2020: Anul care a fost! - Raging Heroes
0

Coșul tău este gol

ianuarie 20, 2021 2 Min Citește

Anul trecut nu a fost ceea ce ne așteptam să fie atunci când ne -am așezat și ne -am făcut planurile, la fel ca toți ceilalți din întreaga lume.

 
Echipa noastră a lucrat incredibil de greu pentru a continua proiectarea, eliberarea și expedierea aceluiași standard de miniaturi epice, în ciuda tuturor provocărilor neașteptate cu care am avut cu toții. Și suntem, ca întotdeauna, extrem de recunoscători și umiliți de sprijinul comunității noastre la fiecare pas al drumului!
 

Eroi furioși

În ultimul an am adus întăriri pentru Surori ale eternului milostivit, a dezvăluit căzuți cu Surori corupte, a văzut invazia Triburi de sânge și o extindere a elfiilor întunecați odată cu sosirea Slujitori ai Zeiței Spiderului. Creaturi întunecate și devioase de toate tipurile manifestate în Pirat Raiders, furios Hoții, și ciudatul minunat Carnevil Circ.

 Ați ratat vreunul dintre aceste versiuni? 
Utilizați imaginile de mai jos pentru a le verifica!

 


 Eroii infinit

Am lansat și noi Patreon și MyMinifactory Magazin, cu lansarea din prima noastră lună în aprilie, găzduind pirații Dread of the White Sea!

Comunitatea noastră strălucitoare a crescut pe măsură ce am ajuns rapid la peste 3000 de patroni.

De -a lungul lunilor ulterioare am dat tot felul de creatură ticăloasă din bârlogul zeiței păianjenului și hoții de la Shadowsands Guild către eroi puternici, precum zânele de vară din pădurea fermecată și îngeri din Empyrean!

Doriți să consultați versiunile noastre Patreon?
Utilizați linkul din imaginea de mai jos!


Ultima noastră versiune vede elfi misterioși, zei răzbunători și monștri uitați de toate tipurile se ridică de la Regatul adâncimilor pentru a -și arăta stăpânirea mărilor.

 

Aveți nevoie de o forță pentru a merge împotriva acestor locuitori ai mării? Ce trupă mai bună de greșeli mortale decât Pirații Mării Albe. Dacă le -ați ratat în aprilie, atunci sunt disponibile prin MyMiniFactory, împreună cu alte 3 colecții; Hoții de la Shadowsands Guild, Fariții de vară, și Serveant al zeiței păianjen!

 

  

 


 

Păstrează -ți ochii pe site -ul nostru în zilele următoare, în timp ce facem o scufundare mai profundă în versiunile din 2020 și ce înseamnă pentru fiecare facțiune!


Lasa un comentariu

Comentariile vor fi aprobate înainte de apariție.


De asemenea, în Știri

Welcome to the Realm of Dark Elegance: The Dark Elves Collection
Welcome to the Realm of Dark Elegance: The Dark Elves Collection

noiembrie 27, 2023 5 Min Citește

At Raging Heroes, every army we create starts with carefully chosen ingredients. For the Dark Elves, you've got: Refinement. Elegance. Extreme Evil. Gothic fashion. Japanese Rock bands. Scandinavian fairy tales illustrations from the 19th century. Find out more about your past and future favorites!

Citeşte mai mult
Galactic Glamour Meets Streetwise Attitude: Inside the Sci-Fi Sisters Miniature World
Galactic Glamour Meets Streetwise Attitude: Inside the Sci-Fi Sisters Miniature World

noiembrie 23, 2023 5 Min Citește

Explore the Sci-Fi Sisters range: a unique blend of 16th-century art and modern pop culture in high-quality miniature gaming. Dive into our world of Tarantino-inspired badassery, meeting each character's distinct story and style.
Citeşte mai mult
Unleashing the Jailbirds: When Miniatures Meet Rock 'n' Roll
Dezlănțuirea pușcăriei: Când miniaturile se întâlnesc cu rock 'n' roll

noiembrie 19, 2023 3 Min Citește

Când am conceput prima dată Pușcărie, făceam o armată cu sufletul unui concert rock și gresia unei saga post-apocaliptică. Este pentru cei care doresc să se uite la miniaturile lor și să vadă o trupă de personaje unice de sex feminin!

Citeşte mai mult

x